Poznaj trzy efektowne odsłony drewnianej mapy ściennej

Drewniana mapa świata to nie tylko gratka dla miłośników podróży i osób marzących o najdalszych zakątkach świata, ale również dla każdego, kto poszukuje do swojego domu niebanalnych dekoracji. Poznajmy trzy ciekawe odsłony stylowego dodatku.

Jak wykonane są mapy świata?

Nim skupimy się na trzech rodzajach drewnianych map, które możesz zawiesić na swojej ścianie warto jest przedstawić sposób ich wykonania.

Każdą mapę wycięto z naturalnego drewna. Obrazy kontynentów wykrojono wedle szablonów, a wykończenie ręczne zadbało o dokładne szczegóły. W zależności od potrzeb znajdziemy zestawy w sześć wielkościach oraz o różnych grubościach materiału. Mapy różnią się od siebie również sposobem wykończenia, kolorystyką oraz ewentualnymi dodatkami lub urozmaiceniami.

Dzięki drewnianej mapie w oryginalny sposób ozdobisz swoje ściany sprawiając, że wnętrze Twojego domu stanie się eleganckie oraz niezwykle przytulne.

Oświetl mapą świata swoją sypialnię

Zawieszając mapę LED do swojej ściany podarujesz sobie piękną ozdobę połączoną z subtelnym oświetleniem.

Taśmy LED umieszczane są pod drewnianą sklejką, dzięki czemu światło nie jest bardzo intensywne i w ciekawy sposób wydobywa kształty każdej części zestawu.

System podświetlania połączony jest z pilotem w zestawie lub aplikacją mobilną. Za ich pomocą możemy dowolnie sterować kolorystyką oraz natężeniem światła. Program umożliwia opcję wyznaczenia daty oraz godziny, w którym mapa się rozświetli. Dzięki temu możesz przygotować ją na przyjście z pracy bądź ustawić w taki sposób by nie zakłócała snu. Inteligentne oprogramowanie może być raz wybrane, a użytkownik nie będzie musiał martwić się każdorazowym ustawianiem.

Oświetlenie LED można zgrać z odtwarzaną muzyką dając w ten sposób niesamowity klimat pomieszczenia.

Mapa polityczna i zieleń chrobotka

Może warto wprowadzić trochę zieleni na ścianę w salonie? Dla osób kochających otaczać się naturalnymi barwami oraz naturą idealna będzie mapa z mchem chrobotkiem. Chrobotek pokrywa całą przestrzeń mapy tworząc efektowny trójwymiarowy dywan.

Roślina jest bardzo prosta w utrzymaniu, jej cechą charakterystyczną jest samowystarczalność. Nie musimy martwić się jej podlewaniem, nawożeniem, czy dostarczaniem specjalnej ilości światła. Wytrzymałość sprawi, że będziemy mogli cieszyć nią oczy przez długi czas.

Oferta sklepu proponuje również urozmaiconą mapę z chrobotkiem, która podświetlana jest światłem LED. Delikatne oświetlenie w towarzystwie soczystej zieleni dają niesamowity efekt, który pozytywnie wpływa na dobry odbiór przestrzeni. Taka dekoracja skutecznie będzie nas relaksować oraz odprężać. Zielona mapa świata odświeży Twój dom.

Kredowa mapa do pokoju dziecka

Dzięki mapie Twoje dziecko pozna jak wygląda nasza planeta. Każda część zestawu będzie doskonałą okazją do nauki i odkrywania świata. W przypadku map kredowych kontynenty dają przestrzeń do zapisywania nazw, notatek lub nawet rysowania obrazków.

Mapy drewniane kredowe zostały pokryte czarną warstwą, która idealnie nadaje się pod pisanie białymi lub kolorowymi kredami. Powierzchnia jest zabezpieczona dzięki czemu nie ściera się szybko ani nie rysuje. Jest gładka przez co ją doprowadzić do porządku po skończonej zabawie. Jednocześnie producenci zadbali by całość została pokryta nieprzepuszczalną warstwą. Nawet jeżeli umyjesz mapę mokrą ściereczką, nie zepsujesz przez to drewna.

Ozdoba, która może stać się okazją do podróżowania w wyobraźni na pewno ucieszy dzieci i oraz rodziców, którzy będą widzieć jak w ich pociechach rozwija się ciekawość świata.